Порівняння розумних приладів Apple HomeKit та Xiaomi

Щоб облаштувати «Розумний будинок» та оцінити всі переваги автоматизованої системи, варто ознайомитися з пропозиціями, які зараз є на ринку і вибрати найліпший варіант. Найбільш популярними є Apple HomeKit та Xiaomi.

Прилади можна встановити як у своєму житлі, так і комерційному підприємстві.

Недорого придбати обладнання для системи можна на сайті компанії Z-Wave Україна - https://z-wave.com.ua/ua/g20164688-ustrojstva-dlya-apple, де ведеться реалізація приладів напряму від кращих виробників. Вся продукція має сертифікати та офіційну гарантію. На сайті є можливість замовити встановлення обладнання під ключ.

Особливості розумних приладів Apple HomeKit

Однією з особливостей розумних приладів Apple HomeKit є можливість підтримки величезної кількості пристроїв з iPhone. Це датчики, лампи, перемикачі, світильники, керування дверима та вікнами. Контроль пристроїв ведеться через додаток «Будинок», надаючи можливість комбінувати пристрої та задавати готові сценарії.

Аксесуари системи бездротові та працюють за допомогою Bluetooth або Wi-Fi. Для віддаленого керування системою в будинку необхідно мати AppleTV або iPad. Вартість системи у порівнянні з пристроями Xiaomi вище, але скориставшись нею, можна створити у домі максимальний комфорт. З часом до системи можна додавати нові функції, що дозволяє вдосконалювати її постійно. Однією з головних переваг екосистеми є простота налаштування та комбінування всіх приладів.

Як працює розумний будинок Xiaomi

Варто зазначити, що прилади системи «Розумний будинок» від Xiaomi належать до бюджетного типу обладнання, яке підходить для установки тим, хто планує скористатися автоматизованою системою для обслуговування найпростіших потреб.

За замовчуванням керування пристроями відбувається тільки на англійській та китайській мові. Спільним з обладнанням від Apple HomeKit є наявність налаштування сценаріїв та робота по бездротову протоколу.

Керувати датчиками просто за допомогою смартфона, перебуваючи на значній відстані від власного житла.

Система включає скромний набір приладів в базовому наборі, тому виступає стартовою платформою для тих, хто тільки знайомиться із перевагами автоматизації будинку.

Щоб зорієнтуватися та підібрати найкращий варіант, краще звернутися до фахівця, який точно допоможе підібрати систему.