Чи слід купувати планшети

Хтось вже багато років поспіль успішно користується планшетом. Інші ж, не дивлячись на популярність подібної техніки, ніяк не можуть збагнути в чому сенс подібних витрат. Насправді цей пристрій здатен суттєво полегшити життя. Варто лише замовити планшет, щоб особисто оцінити наскільки вагомі його переваги.

Чи здатен він замінити ноутбук? Звісно, це зовсім різна техніка, та в деяких випадках планшет здатен стати альтернативою портативного ПК. Людина, яка часто подорожує чи приймає участь в перемовинах, або ж воліє тримати все під контролем, працюючи ледь не на ходу, обов’язково відмітить, що користуватися планшетом у таких випадках куди зручніше. Так, друкувати об’ємний текст, не маючи окремої клавіатури, буде доволі складно, та налаштувати презентацію чи внести правки до робочого проекту – ці завдання будуть вирішені максимально швидко.

Планшет знадобиться у відрядженні та може бути використаний для роботи навіть у кафе. Існує величезна кількість ситуацій, коли він стане в пригоді. Гаджет не завдасть жодного клопоту при транспортуванні, адже він дуже легкий та компактний, навіть в порівнянні з ультрабуком, який в будь-якому разі важить більше одного кілограма. Планшет же, навіть з великою діагоналлю, може «затягнути» десь на 500 г. Були часи, коли таку техніку використовували переважно для читання, та вони минули. Існують моделі, які створені саме для роботи:

  • оперативна пам’ять – до 6 Гб;
  • вбудована пам’ять – до 128 Гб;
  • кількість ядер – 8;
  • стилус;
  • блютуз останньої версії та безперебійний вай-фай.

Переваги планшетів

Цю техніку можна порівняти з ноутбуками, хоча коштує вона значно дешевше. Звісно є моделі, які мають геть не демократичні ціни, та середня вартість планшета не йде ні в яке порівняння з середніми витратами на замовлення ноутбука. За одні й ті ж самі кошти можна придбати супер потужний і функціональний гаджет або ж ноутбук, який працюватиме цілком посередньо та підвисатиме при будь-якому навантаженні, що буде більшим від мінімального. Всі характеристики такої моделі знаходяться на невисокому рівні, в тому числі звук та об’єм вбудованої пам’яті.

Придбавши за аналогічну суму планшет, замовник стане власником топової моделі зі швидкодіючим процесором, великим екраном та матрицею IPS. Гаджет, маючи доволі компактні розміри, може замінити ноутбук, адже він наділений схожим функціоналом. Звісно такий пристрій впорається далеко не з кожною сучасною грою, однак те ж варто сказати і про недорогу комп’ютерну техніку.

Планшет замінить електронну книгу та дозволить детально розглянути будь-які креслення та карти. Якщо для користувача важлива деталізація, його можливостей буде більш ніж достатньо. Гаджет відмінно підійде для роботи, яка передбачає презентацію графічного матеріалу. Він є мобільним та забезпечує якісну передачу кольорів.

Виконавцю робіт буде куди легше та простіше взяти з собою планшет, щоб продемонструвати проект. З таким носієм куди легше показати опоненту потрібну інформацію. Для ноутбука ж доведеться шукати місце, щоб встановити, та зручну позицію, аби екран побачив кожен бажаючий. Планшет – ідеальний для того, хто прагне весь час бути на зв’язку. Користуватися цим гаджетом можна в будь-яких умовах і, можна легко знайти кілька десятків причин, щоб замовити його для роботи чи особистого користування в інтернет-магазині Trium.