Які переваги ви отримуєте при виборі слухових апаратів в центрі корекції слуху Беттертон?

1. Сертифікований товар та досвід, перевірений роками.

На протязі 7 років вдосконалення та сумлінної праці в галузі аудіометрії ми допомогли багатьом нашим клієнтам повернути гостроту слуху шляхом слухопротезування, зокрема правильного вибору та налаштування слухових апаратів Starkey.

2. Мобільність наших лікарів.

Ця послуга створена спеціально для тих, хто не має можливості приїхати в наш центр. Наші висококваліфіковані співробітники приїдуть в зручний для вас час і допоможуть підібрати слуховий апарат Starkey згідно ваших потреб.

3. Діагностика слуху, вибір та налаштування слухового апарату.

Провівши аудіометрію, лікарі нашого центру отримають всю необхідну інформацію про стан вашого слуху для оптимального вибору моделі Starkey, допоможуть в налаштуванні даного приладу та нададуть всю необхідну інформацію щодо його використання.

4. Пробне використання продукції нашого центру.

Ми надаємо пробний термін використання слухового апарату Starkey, придбаного у нас, для того щоб ви переконались в правильності свого вибору та ми отримували вичерпуючий зворотній зв'язок про стан вашого слуху.

5. Гарантії.

Якість слухових апаратів Starkey була перевірена роками використання, тому без тіні сумніву ми надаємо гарантії на кожну одиницю купленого у нас товару.

6. Післягарантійне обслуговування.

Після закінчення гарантійного строку наш центр корекції слуху «Беттертон» проводить підстроювання та сервіс слухових апаратів, куплених у нас.

7. Вигідні знижки.

Для пільгових категорій населення у нас діє знижка 5% на всі моделі слухових апаратів Starkey. Купуючи ще одну одиницю товару, ви маєте змогу придбати ще один слуховий апарат фірми Starkey зі знижкою 20%.

Якщо хтось з ваших близьких страждає на порушення функції слуху, то вам потрібно не зволікати і провести аудіометричне дослідження у висококваліфікованих лікарів. Рекомендуємо звернутися до наших співробітників – в Центр корекції слуху «Беттертон».

Bettertone

Центр корекції слуху «Беттертон» допоміг тисячам людей, потерпаючим від порушення слуху, котрі завдяки вибору слухових апаратів Starkey отримали можливість ясно чути заново.

Придбати слуховий апарат фірми Starkey можна в відділеннях нашого центру в м. Київ, Біла Церква, Кременчук, Кривий Ріг, Львів.

Інноваційні, надійні слухові апарати Starkey стануть для вас незамінними помічниками на роботі, відпочинку та вдома, адже завдяки їм ви зможете знову відчути всю різноманітність та милозвучність нашого світу. Переконайтесь в цьому самі, та не сумнівайтесь вам допоможуть в центрах слуху «Беттертон» по всій Україні.