Незвичайні функції звичайного планшету

На ринку електроніки з’являються нові моделі планшетів, які можуть позмагатися з ноутбуками. Цей гаджет можна використовувати не тільки для перегляду фільмів, соцмереж та ігор. Планшет може виконувати інші несподівані функції. Просто потрібно правильно його налаштувати. Те саме стосується й старого гаджету, який гарно працює, але ним мало хто користується.

Пульт для керування «розумним будинком»

З одного гаджету можна керувати опаленням, освітленням, камерами спостереження. Достатньо встановити спеціальні додатки, які пропонують різні розумні пристрої. Після завантаження та налаштування користувач зможе контролювати всі системи будинку. Для цього достатньо буде натискати відповідні повзунки та кнопки.

Зовнішній монітор

Якщо немає можливості придбати ще один монітор, ці гаджети можуть його замінити. На звичайні великоекранні планшети встановлюють спеціальні застосунки. Після цього під’єднують їх через Wi-Fi або USB до комп’ютера чи ноутбука. Тепер частина робочого столу відображатиметься на планшеті.

Замінник веб-камери

Якщо не потрібна камера з функціями розмізнавання обличчя, міміки та інших просунутих опцій, то планшет може її замінити. Він чудово впорається з відеоспостереженням за вашою квартирою чи будинком. Достатньо під’єднати гаджет до відеосерверу комп’ютера та завантажити спеціальний додаток.

Планшет-суфлер

Корисна функція для блогерів та ведучих. Планшет можна використовувати в якості телесуфлера. Це бюджетний варіант, якщо немає можливості придбати професійний пристрій. Щоб зробити свою версію такого обладнання, знадобиться:

  • скло;
  • камера зі штативом;
  • планшет;
  • короб або темна тканина (нею закрити саморобний телесуфлер з боків, щоб добре бачити літери на екрані).

Кут нахилу для скла підбирається в процесі роботи.

Навігатор для авто

Планшет встановлюється на док-станцію. Таким чином у водія завжди буде доступ до мапи міста. Також буде завжди актуальна інформація про затори на дорогах та як краще їх об'їхати. Для цього добре підійде невеликий планшет, навіть старий. Головне — не використовувати його для перегляду серіалів за кермом.

Заміна ігрової консолі

Навіть якщо використовувати для цього стару модель планшета, вона буде перевищувати за потужністю стару консоль. Для цього потрібно:

  1. Встановити емулятор. Можна встановити декілька додатків і обрати той, з яким комфортно працювати.
  2. Підключити планшет до телевізора або комп’ютера.
  3. Макет консолі можна вибрати із запропонованих варіантів або створити свій.

Можна експериментувати та знаходити нові способи використання планшету. Його можна застосовувати як портативне ТВ вдома або у дорозі, завантаживши розвиваючі ігри та мультсеріали для дітей. У будь-якому випадку техніка стане у нагоді.