Як реалізувати себе на YouTube

Бути блогером сьогодні не тільки цікаво, але і прибутково, особливо, якщо пропонувати аудиторії актуальний і конкурентоспроможний контент. Однак, новачки часто губляться, з чого починати, щоб реалізувати себе як YouTube-блогер. Пропонуємо декілька порад для успішного старту.

Виберіть тематику блогу

Перший крок — визначитись із тим, якою інформацією ви будете ділитися з підписниками. Це має бути напрям, що відповідає трьом вимогам:

  • цікавий безпосередньо вам;
  • ви компетентні в тому, що плануєте розповідати;
  • актуальний серед фоловерів і матиме попит.

Діліться своїми знаннями, лайфхаками та порадами, якими користуєтесь самі. Необхідно постійно шукати нову інформацію та перевіряти її на собі. Знімайте ці експерименти та публікуйте на каналі, чи то кулінарні рецепти, beauty-секрети, тренувальні вправи, огляд техніки тощо.

Придумайте власну фішку

Відшукайте родзинку, яка відрізнятиме вас від інших схожих блогів. Вона може міститись у назві каналу, бути короткою, але врізатися в пам'ять фоловерів. Експериментуйте із музичним та графічним оформленням роликів. Розробивши унікальну заставку, яка з’являтиметься на початку та впродовж кожного відео, ви створите власний стиль. Крім того, можна придумати цікаву фразу для привітання і прощання з глядачами.

Потурбуйтеся про технічний складник

Для знімання необхідна камера, але перший час можна робити контент за допомогою звичайного смартфона. Гаджет забезпечує хорошу якість відео та звуку. З розвитком блогу задумайтеся про придбання професійної камери, мікрофонів і ламп для яскравого освітлення. Наявність такого обладнання покращить якість відеоматеріалу.

Для монтування роликів на YouTube можна використовувати програми на смартфоні. Однак краще ретельно проаналізувати ціни на ноутбуки та придбати пристрій для комфортної роботи. На великому екрані зручніше бачити цілісну картину, а на ПК більше пам’яті для зберігання матеріалу.

Регулярно публікуйте контент

Створіть графік виходу відео на каналі та дотримуйтеся його. Вивчайте аналітику, щоб відстежити активність користувачів у різні дні тижня та час доби. Відповідно до цієї інформації плануйте публікацію роликів. Робіть анонси нових випусків у попередніх відео або в інших соціальних мережах. Це підігріватиме цікавість аудиторії та допоможе глядачам орієнтуватися, коли очікувати наступні влоги.

Щоб реалізувати себе на YouTube і стати блогером, варто лише почати. Головне — мати ідею, бажання та робити регулярні дії. Необхідний мінімум обладнання можна знайти на сайті магазину Allo, вибравши бюджетні моделі для старту. Дотримуйтесь простих порад і не соромтеся починати. Із часом канал на YouTube розвиватиметься, кількість переглядів і підписників збільшуватиметься, а ви побачите результат — прибуток.