Сигналізації «Аякс»: безпека вашого дому

Відомо, що безпека понад усе. Тому установка охоронної сигналізації є розумним рішенням для будь-якого дбайливого господаря. Варто встановити стартовий комплект «Аякс», безпека вашого майна та домочадців буде на найвищому рівні. Причому не йдеться лише про захист від зловмисників. З комплектом датчиків Ajax ви зможете запобігти виникненню безлічі неприємних ситуацій. Адже система, будучи правильно налаштованою та встановленою, здатна сповіщати про підтоплення, спалах, витік чадного газу.

Ми розповімо про основні переваги сигналізації Ajax, а підібрати все необхідне можна на сайті компанії NeoSmart: https://neosmart.com.ua/bezopasnost-uk/ohrannye-signalizacii-ajax-uk/.

Охоронні сигналізації Ajax: переваги системи

Найяскравішим прикладом надійної охоронної сигналізації є Ajax StarteKit Plus. Це набір, який буде доречним як у приватному домоволодінні, так і на невеликому виробництві. Судіть самі, система може:

  • мати до 99 користувачів;
  • підтримувати до 150 пристроїв;
  • працювати по Wi-Fi та Ethernet;
  • бути підключеною до пульта охоронної організації;
  • встановлюватися та налаштовуватися за допомогою програми у вашому смартфоні;
  • миттєво надсилати тривожні повідомлення за вказаними при налаштуванні номерами;
  • підтримувати дві SIM-картки від різних операторів.

Не може не потішити тривалий термін автономної роботи. Він складає до 16 годин. Придбати цей стартовий набір із 10 предметів можна в каталозі NeoSmart. Там можна і доукомплектувати систему безпеки «Аякс» додатковими датчиками.

Окремо варто згадати привабливий зовнішній вигляд охоронної сигналізації. Усі її елементи мають компактні габарити та сучасні форми. Такі пристрої не здаватимуться громіздкими, не відволікатимуть увагу гостей від інших предметів інтер'єру.

Стартові комплекти та елементи системи «Аякс» безпека

У каталозі компанії NeoSmart, ви можете придбати як повний стартовий набір охоронної сигналізації «Аякс» безпека, так і поступово підбирати окремі контролери і датчики. В наявності найбагатший асортимент продукції, яка дозволяє захистити житло від різних проблем. Зауважте, що Ajax може бути частиною системи розумного будинку. Проте наявність останньої абсолютно необов'язкова. Ви зможете використовувати охоронну сигналізацію саму по собі, вона досить ефективна, проста в установці та вкрай надійна.