Мобільний додаток БК Парі Матч: особливості та переваги

БК Парі Матч — лідер ринку індустрії беттінга. Даний оператор зацікавлений не тільки в залученні нових гравців, але і в утриманні своїх постійних клієнтів. Саме тому адміністрація проекта постійно розробляє нові вигідні пропозиції, розширює лінію ставок, знаходить розв'язання проблем з доступністю і практичністю сайту. Доказом цього може послужити мобільний додаток parimatch mobile — програма, яка забезпечить цілодобовий доступ до ставок на спорт, і не тільки.

Мобільний додаток БК Парі Матч: особливості

Парі матч (Parimatch) скачати на Айфон (IOS) ⇔ Додаток App store

Перше, що потрібно відзначити, так це доступ до ставок. Мобільний додаток БК Парі Матч — це оперативність в поєднанні з якістю. Як тільки беттор відкриє програму, всі можливості букмекера стануть доступні негайно. При цьому найголовніший плюс додатка в тому, що робити ставки можна з будь-якої точки країни.

Перерахуємо ще кілька фактів, за якими варто користуватися саме цим додатком:

  • Акції. У категорію входять бонус на перший депозит, кешбек за вихідні, вітальний бонус, ексклюзивні акції від Live Parimatch, та інші пропозиції букмекера.
  • Ставки. Зібрано десятки вигідних пропозицій на спорт, кіберспорт, віртуальний спорт, онлайн-покер.
  • Швидкість завантаження. Оперативність завантаження вражає: вона в кілька разів вище, ніж головної веб-версії сайту.

Крім того, для гравця доступні новини зі світу спорту, та прогнози від експертів. Якщо у користувача в процесі навігації та користуванні мобільним проектом виникли питання, відповіді на них знайде служба підтримки. У додатку доступний чат, який працює 24/7. 

В чому полягають переваги додатку

Скачати мобільний додаток Парі Матч на Андроїд або IOS

Мобільна версія БК Парі Матч — це унікальна можливість робити ставки в будь-який час, в будь-якому місці, де є стабільний інтернет-трафік. Це максимально легке програмне забезпечення, яке можна без зусиль звантажити й встановити на мобільний гаджет. Для додатка характерний цілий ряд переваг, а саме:

  • невеликий розмір, що не займає багато місця на смартфоні;
  • спрощена графіка, яка сприяє швидкому завантаженню інтерфейсу;
  • інтуїтивна зрозумілість;
  • зручний функціонал.

Серйозні проекти, такі як БК Парі Матч, при модернізації свого сайту, завжди створюють версію для мобільних пристроїв. Як тільки користувач увійде в додаток, він автоматично потрапить на лінію ставок. Тепер укладати вигідні парі стало набагато легше. Мобільний Парі Матч простий в установці, швидко завантажується навіть на менш функціональних телефонах.

 
Adblock
detector